اعلام اهداف عمده شرکت موج نیرو

همزمان با سالروز سی و دومین سال تاسیس شرکت موج نیرو و بمناسبت عید غدیر ، مدیرعامل شرکت ضمن رونمایی از اهداف عمده شرکت خواستار همکاری حداکثری تمام همکاران برای تحقق آنها شد.

مهندس قاسم کرمی مدیرعامل شرکت موج نیرو در پیامی ویدئویی ، ضمن تبریک عید غدیر و سالگرد تاسیس این شرکت، به بخشی از فضایل اخلاقی مولا علی اشاره و رهروی راه این امامِ همام را برای خویش و همه همکاران آرزو نمود.

مهندس کرمی در ادامه با اشاره به این مطلب که پس از هم فکری و نظرخواهی چند باره از همکاران شرکت و بررسی و نتیجه گیری، نهایتا دو هدف اصلی را به شرح ذیل اعلام کرد :

*۱- شرکت برتر در زمینه ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات مخابرات , تله متری و دیسپاچینگ در خاورمیانه*

که با توجه به سابقه و زمینه کاری شرکت ، گسترش فعالیت در سطح خاورمیانه دست یافتنی خواهد بود.

*۲- شرکت برتر تولیدکننده نرم افزارهای اسکادا و محصولات سخت افزاری مخابراتی و تله متری در خاورمیانه*

وی در ادامه با بیان این مطلب که باتوجه به وجود کارشناسان ماهر و متخصصان شرکت، تسخیر سهم بازار های خاورمیانه نیز دور از ذهن نیست،افزود: اهداف شرکت، اهدافی بلند و فرامرزی تعیین شده و همکاران در معاونت‌های شرکت نیز در حال تدوین برنامه‌های عملیاتی جهت تحقق کامل آنها می باشند ولیکن رسیدن به این اهداف نیازمند اتحاد و همکاری حداکثری تمامی همکاران است.

مدیرعامل شرکت در پایان با تشکر از خانواده همکاران و این مطلب که اگر کمک و پشتیبانی ایشان وجود نداشته باشد امکان موفقیت شرکت مقدور نخواهد شد به سخنان خویش پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *