کاربر میهمان

SAE


شرکت موج نیرو نمایندگی انحصاری  برند SAE GmbH & Co. KG  آلمان می باشد که  از سال 1973 طراحی و تولید انواع پایانه های راه دور را برعهده دارد. این شرکت بصورت کاملا تخصصی به تولید پایانه در کشور آلمان مشغول می باشد و در زمینه های مرتبط زیر فعالیت می نماید:

   -      اتوماسیون ایستگاهها (سخت افزار پایانه، گیت وی و BCU)
   -      ارتباطات داده ها بر اساس پروتکلهای مبتنی بر استاندارد IEC 
   -      قرائت مقادیر از راه دور
   -      مدیریت انرژی های نو و دانش فنی کنترل ایستگاه
      -   تله کنترل

 شرکت SAE  با پپیشینه 46 ساله درخشان خود و با ارائه راه حل های مبتکرانه حضور خود را در بازار کشور پررقابت و پیشرفته آلمان به عنوان یکی از تولید کنندگان عمده تجهیزات اتوماسیون صنعتی حفظ نموده است. این شرکت سیستم های کاملا مدولار و هوشمند را برای کاربردهایی نظیر برق، انرژی، آب، گاز طبیعی و نفت فراهم میکند. ابزار پیکربندی setIT این شرکت  استانداردهای جدیدی در زمینه تنظیمات تجهیزات سخت افزاری ارائه می کند که محصولات این شرکت را با دیگر رقبا متمایز می نماید. فروش بیش از 30,000 پایانه در کشور آلمان نشان دهنده قدرت فنی و تجاری شرکت SAE در قلب اروپا می باشد.

با توجه به ارتباط تنگاتنگ واحد فنی و مهندسی شرکت موج نیرو با مهندسین شرکت SAE ارائه خدمات و پشتیبانی از تجهیزات فروخته شده به مشتریان محترم کاملا تضمین شده و مشتریان می توانند با حداکثر بازدهی برای مدت زمانی طولانی از تجهیزات استفاده کنند.

واحد فنی و مهندسی شرکت موج نیرو به همراه تکنولوژی و محصولات شرکت SAE می تواند ضمن بررسی پروژه های مختلف، بهترین پیشنهاد ریالی و فنی ممکن را به کارفرمایان محترم ارائه نماید.

لینک وب سایت