کاربر میهمان

نمایندگی ها

 

شرکت موج نیرو به عنوان نماینده رسمی و انحصاری تجهیزاتPLC  و TPS شرکت ISKRA  اسلوونی(حوزه شنگن) در ایران می باشد. در این راستا شرکت موج نیرو موفق به اخذ تاییدیه کتبی عملکرد این تجهیزات از شرکت برق منطقه ای غرب شده و همچنین نصب یک لینک TPS نیز در برق منطقه ای تهران اجرا شده است.
شایان ذکر است شرکت ISKRA اسلوونی از سال 1946 در حوزه انرژی و ارتباطات مخابراتی درسطح بین المللی فعالیت داشته و محصولات این شرکت شامل تجهیزات مخابراتی، اندازه گیری، دیسپاچینگ، اتوماسیون، رله های حفاظتی، تجهیزات تابلو فشارضعیف، آنتن های مخابراتی و برخی تجهیزات فشار قوی در صنایع برق، ریلی و فولاد می باشد و از سال1949 در حوزه تولید تجهیزات TPS و PLC فعالیت دارد.
لینک وب سایت

 

 

شرکت موج نیرو نماینده انحصاری شرکت HADA ELECTRIC چین در ایران  می باشد که  از سال1999  به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان راکتورهای قدرت در این کشور، در زمینه تولید انواع راکتورهای هسته آهنی و هسته هوایی فعالیت چشم گیری دارد. محصولات این شرکت معتبر چینی در بیش از 40 کشور جهان و در صنایع مختلف نظیر انتقال و توزیع برق، سیمان، فولاد، متالورژی و راه آهن الکتریکی مورد استفاده قرار گرفته است.
لینک وب سایت