کاربر میهمان

نمایندگی ها

 

شرکت موج نیرو به عنوان نماینده رسمی و انحصاری تجهیزاتPLC  و TPS شرکت ISKRA  اسلوونی(حوزه شنگن) در ایران می باشد. در این راستا شرکت موج نیرو موفق به اخذ تاییدیه کتبی عملکرد این تجهیزات از شرکت برق منطقه ای غرب شده و همچنین نصب یک لینک TPS نیز در برق منطقه ای تهران اجرا شده است.
شایان ذکر است شرکت ISKRA اسلوونی از سال 1946 در حوزه انرژی و ارتباطات مخابراتی درسطح بین المللی فعالیت داشته و محصولات این شرکت شامل تجهیزات مخابراتی، اندازه گیری، دیسپاچینگ، اتوماسیون، رله های حفاظتی، تجهیزات تابلو فشارضعیف، آنتن های مخابراتی و برخی تجهیزات فشار قوی در صنایع برق، ریلی و فولاد می باشد و از سال1949 در حوزه تولید تجهیزات TPS و PLC فعالیت دارد.
لینک وب سایت 

شرکت موج نیرو نمایندگی انحصاری  برند SAE GmbH & Co. KG آلمان می باشد که  از سال 1973 طراحی و تولید انواع پایانه های راه دور را برعهده دارد. این شرکت بصورت کاملا تخصصی به تولید پایانه در کشور آلمان مشغول می باشد و در زمینه های مرتبط زیر فعالیت می نماید.        
  •    اتوماسیون ایستگاه ها (سخت افزار پایانه، گیت وی و BCU)      
  •    ارتباطات داده ها بر اساس پروتکل های مبتنی بر استاندارد IEC    
  •    قرائت مقادیر از راه دور      
  •    مدیریت انرژی های نو و دانش فنی کنترل ایستگاه        
  •    تله کنترل

شرکت SAE  با پپیشینه 46 ساله درخشان خود و با ارائه راه حل های مبتکرانه حضور خود را در بازار کشور پررقابت و پیشرفته آلمان به عنوان یکی از تولیدکنندگان عمده تجهیزات اتوماسیون صنعتی حفظ نموده است. این شرکت سیستم های کاملا مدولار و هوشمند را برای صنایع مختلف نظیر برق، انرژی، آب، گاز طبیعی و نفت فراهم می کند.

 


 

 

شرکت موج نیرو نماینده انحصاری شرکت HADA ELECTRIC چین در ایران  می باشد که  از سال1999  به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان راکتورهای قدرت در این کشور، در زمینه تولید انواع راکتورهای هسته آهنی و هسته هوایی فعالیت چشم گیری دارد. محصولات این شرکت معتبر چینی در بیش از 40 کشور جهان و در صنایع مختلف نظیر انتقال و توزیع برق، سیمان، فولاد، متالورژی و راه آهن الکتریکی مورد استفاده قرار گرفته است.
لینک وب سایت


 

شرکت GHT با تولید محصولات Harris امریکا در شهر گوانگژو چین مشغول به فعالیت در زمینه تولید سیستم های مخابراتی و انواع مراکز تلفن می باشد. محصولات GHT در بسیاری از پروژه های مخابراتی صنایعی نظیر برق و راه آهن استفاده شده است.
لینک وب سایت

 شرکت Acrel از مطرح ترین شرکت های تولید کننده ابزار دقیق و وسایل اندازه گیری در کشور چین می باشد که موفق به اخذ گواهینامه CE اروپا شده است.
لینک وب سایت

 

 
شرکت  FiberHome در اوایل 1974 تاسیس شد. پس از تداوم و توسعه بدون وقفه 40ساله، حوزه کسب و کار آنها به R&D، تولید، بازاریابی و فروش، مهندسی و خدمات در چهار صنعت اصلی گسترش یافت: ارتباطات فیبر نوری، ارتباطات شبکه دیتا، ارتباطات بی سیم، و اپلیکیشن های هوشمند. تکنولوژی FiberHome یک تامین کننده منحصر به فرد برای دستگاه های الکترونیک نوری، فیبر نوری و کابلی و سیستم های ارتباطی نوری می باشد.
لینک وب سایت